logo

Sára Saudková „LA FEMME“

Exkluzívny workshop ženského aktu so Sárou Saudkovou prvý krát na Slovensku v Kaštieli Tomášov – 15. 11. 2014.

Sú provokatívne, vzrušujúce a kontroverzné. A keď je za objektívom fotografka takéto zvučného mena ako Sára Saudková, tak aj zaručene unikátne a neprehliadnuteľné. Každá jedna fotografia v sebe nesie príbeh, emócie a tajomstvo. Učaroval jej pôvab klasickej čiernobielej fotografie, rukopis Jana Saudka, pričom pridala aj štipku „vlastného korenia“, z čoho vzniká pozoruhodné dielo.

IDEA: Foto workshop je zameraný na fotografiu čiernobieleho ženského aktu s využitim denného svetla.

Prijmite pozvanie sledovať prácu Sáry Saudkovej po jej boku, dostať sa bližšie k jej príbehom a nafotiť akty, o akých snívate. Sára Saudková vám bude k dispozícii v rámci jej prvého exkluzívneho workshopu na Slovensku v malebnom prostredí kaštieľa Tomášov! Neváhajte, prihlásit sa môžete už dnes. Počet miest je limitovaný.

Robert Vano Gallery vám počas workshopov prináša profesionálnu technickú podporu. Každý účastník má možnosť otestovať najmodernejšiu techniku – fix focus a zoom objektívy Nikon / Canon zapožičané od spoločnosti Megafoto.sk. K dipozícii sú aj fotoaparáty Fujfilm radu X, ktoré poskytuje spoločnosť Fujifilm. Počas workshopu je pripravená súťaž „Instax be happy“, v rámci ktorej si môže jeden z Vás domov odniesť fotoaparát Instax mini 50 s filmami od ARTofPHOTOGRAPHY.eu. Samozrejmosťou je kvalitná fotografická a fotometrická technika, ako aj profesionálne foto modelky. Workshop sa začne teoretickou časťou, po ktorej nasleduje samotná práca s modelkami a fotenie. Na záver bude priestor na konzultáciu zhotovených fotografií s lektorkou.

[su_box title=“„LA FEMME““ style=“bubbles“ box_color=“#A78E44″ radius=“20″]Termín: 15.11. 2014 /sobota/
Čas: 9.hod – 17.hod
Lektor: Sára Saudková

V cene je zahrnutý obed v reštaurácii hotela a občerstvenie počas celého dňa.

Limitovaný počet účastníkov !

Miesto: Art Hotel Kaštieľ Tomášov(mapa)

Odporúčame: Fotografický prístroj – zrkadlovka, kompakt, pamäťové karty, čítačka, CD/DVD média, v prípade potreby bude zabezpečené zálohovanie vytvorených dát organizátorom workshopu. Výhodou vlastný notebook.[/su_box]

 

poukaz_obsah workshopy3

 

[su_animate duration="6"]Možnosť darovať svojmu blízkemu WORKSHOP formou darčekového poukazu![/su_animate]

Študovala na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Začínala ako asistentka slavného fotografa Jana Saudka, od ktorého získala väčšinu skúseností a dnes je sama uspešnou fotografkou. Vlastnej tvorbe sa venuje od roku 1999. Má za sebou úspešné komerčné projekty, portréty slávnych osobností, kalendáre a knihy. Vo svojej tvorbe sa orientuje najmä na klasické čiernobiele akty. Aj napriek tomu, že si akty vyskúšala aj pred objektívom, tvrdí, že bola vždy hanblivá a už by sa nevyzliekla. Naopak, ako sama prezrádza, pri fotení aktov sa snaží nájsť vo svojich objektoch stratenú sebadôveru a sebalásku.

 

 

Prečítajte si tiež:

Sára Saudková : Na životě mě fascinuje, že nikdy nevíte, kam vás zavede
Zdroj: RobertVanoGallery.com/neviditelni-fotografi, autor: Romana Juhásová

 

Sára Saudková: Kdybych byla chlap, líbila bych se sama sobě
Zdroj: blesk.cz Blesk, autor: Adam Balažovič

2014-09-09_1202_sara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sára Saudková: Mám to radšej bez vôdzky a obojka

Zdroj: zena.pravda.sk/ Pravda, autorka: Bianka Stuppacherová

sarasaudkova2

 

sarasaudkova1

PONUKA WORKSHOPOV
Filter by
Post Page
Sort by

Tereza z Davle „BLACK & WHITE NUDES“

Workshop na tému AKT s Terezou z Davle v Kaštieli Tomášov – 04. 04. 2015 Pre veľký záujem, sme pre Vás pripravili ďal

999

  • Share