logo

O nás

obyvacka1

Robert Vano Gallery je slovenská galéria fotografie nesúca meno medzinárodne uznávaného, pôvodom slovenského fotografa Roberta Vana. Galéria zastupuje slovenských aj českých fotografov a zároveň hľadá a objavuje nové talenty. Robert Vano Gallery organizuje workshopy, odborné semináre, výstavy a podujatia súvisiace s fotografiou. V rámci svojich aktivít zastupuje fotografov a vytvára nové možnosti spolupráce medzi autormi a galériou, ako aj medzi autormi zastúpenými Robert Vano Gallery a tretími stranami. Pod hlavičkou Robert Vano Gallery sa konajú aj autogramiády, diskusie a ďalšie kultúrno-spoločenské podujatia pre odbornú, ale aj širokú verejnosť s účasťou profesionálnych fotografov.

 Peciatka

Robert Vano Gallery . Baštová 343/5 . Bratislava 811 03, Slovenská republika 
Tel.: +421 948 696 797 . E-mail: gallery@robertvanogallery.com

.

Exhibition

232x160-exhibitionSme otvorení spolupráci so slovenskými českými i zahraničnymi galériami. V prípade záujmu máme k dispozícii ucelené výstavné kolekcie fotografií od autorov, ktorých zastupujeme. V súčasnosti sú to fotografi: Robert Vano, Tereza z Davle, Ondřej Janů, Tomáš Donát a Renata Vogl.


Rent Art

232x160-rent_artRobert Vano Gallery prenajíma originálne fotografické diela vrátane hodnotných ručne vyrábaných originálov pre firmy a inštitúcie do biznis priestorov – kancelárií, zasadacích miestností a reprezentačných priestorov. Štýlové a umelecky dokonalé fotografie dodajú vašim priestorom príjemnú atmosféru, ktorú ocenia aj vaši obchodní partneri a hostia. Samozrejmosťou je  odborné poradenstvo pri výbere autora a fotografií a zabezpečenie kvalitného rámovania a inštaláciu diel podľa požiadaviek klienta.


Fundraising

232x160-fundraisingRobert Vano Gallery uvíta podporu a spoluprácu s jednotlivcami, firmami či inštitúciami na aktuálnych ale aj pripravovaných projektoch.


Napíšte nám! Radi odpovieme na vaše otázky.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa