logo

Partneri

Robert Vano Gallery ďakuje svojim partnerom, ktorí finančne a/alebo materiálne podporujú jej projekty, alebo sa spolupodieľajú na ich realizácii.

 

tomasovArt Hotel Kaštieľ Tomášov ****

Unikátna kombinácia dizajnového interiéru, vysokého pohodlia a funkčnosti splní všetky očakávania aj najnáročnejších klientov. Zatiaľ čo štýlové art decové apartmány a izby pripomínajú svojim vzhľadom buržoázny prepych kaštieľa z tridsiatych rokov 20. storočia, barokové apartmány a izby s pôvodnými barokovými nástennými maľbami honosného „piana nobile“ nostalgicky evokujú šľachtický komfort z 18. storočia.

 

fujifilmFUJIFILM Europe GmbH

S 80. rokmi svojej existencie, ktoré oslávila v roku 2014, je spoločnosť Fujifilm známa ako najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa fotografiou a zobrazovaním na celom svete. Rovnako sa vyvíjame v medicíne, vysokofunkčných materiáloch a v mnohých ďalších oblastiach špičkových technológií.

 

 

megafotoMegafoto.sk

V našej spoločnosti sa venujeme digitálnej fotografii a technike, ktorá s fotkami súvisí. Na základe našich dlhoročných skúseností Vám dokážeme priniesť tú najlepšiu a najmodernejšiu techniku medzi prvými. U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre profesionálne i hobby fotografovanie. Okrem tej najlepšej FOTO techniky Vám ponúkame i rôzne služby súvisiace s fotografiou a fotografovaním.

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:28:48Art of Photography.eu

Naša galéria prináša originálne a nadčasové fotografie, umelecké diela známych ale aj neznámych talentovaných fotografov objavených Robert Vano Gallery v limitovaných edíciách v mimoriadnej kvalite. Zameriavame sa na prezentáciu a predaj klasickej čiernobielej fotografie a starých fotografických techník ako napr. platinotype, wet plate collodion – ambrotype, tintype / ferrotype a ďalších, ktorých vznik sa datuje už od roku 1860.

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:29:17Svatební studio Dany Svozílkové

Svatební módou se zabýváme od roku 1991. Jsme studiem s nejdelší tradicí ve Zlíně, které nabízí nevěstám kompletní svatební servis. Spolupracujeme se španělskými, francouzskými, holandskými, německými i českými firmami. Výběr z více než 300 modelů není sbírkou šatů, které jsme nakoupili za dobu naší existence, ale je ukázkou toho nejaktuálnějšího, co nabízí špičkové svatební firmy z celého světa.

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:30:25M-Managment

M – Management je profesionálna modelingová agentúra so sídlom v Bratislave, vyhľadáva a zastupuje modelov a modelky na Slovensku aj v zahraničí a pracuje na ich kariére. Spolupracuje s poprednými fotografmi a klientmi a je materskou agentúrou slovenskej top modelky Adriany Sklenaříkovej.

 

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:29:39Lindner **** Hotel Gallery Central, Bratislava

Priamo na streche nového nákupného centra „Centrál“ v dizajne zeleného parku sa nachádza štýlový Lindner Hotel Gallery Central. Väčšina izieb ako aj Bar & Lounge hosťom ponúka fantastický výhľad na staré mesto a symbol mesta – Bratislavský hrad.Výhodná poloha hotela medzi centrom mesta a letiskom ako aj prepracované možnosti podujatí s najmodernejšou konferenčnou a komunikačnou technikou pre usporiadanie konferencií a rôznych podujatí, robia z hotela okrem atraktívneho miesta na stretnutia aj inovatívnu biznis lokalitu.

Mediálni partneri:

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:45:07Teraz.sk

Teraz.sk je novým spravodajským portálom Tlačovej agentúry Slovenskej republiky. Chceme na ňom prinášať rýchle a transparentné informácie a správy, obohatené o fotogalérie a videá z produkcie Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR)

 

 

2014-04-24_1013_martin_stranka (1)Webmagazin.sk

Webmagazin.sk  je portál o životnom štýle. Denne prináša zaujímavé témy v článkoch rôznych žánrov v sekciách: štýl, zdravie, cestovanie, život, technológie, autá, hudba a film. Dominujú mu veľké emotívne fotografie na čiernom podklade, nechýbajú ani videá. Webmagazin.sk je exkluzívny reklamný a PR priestor pre propagáciu produktov a služieb.

 

MojaKulturaMojaKultúra.sk

Moja kultúra je portál, ktorý si klade za cieľ informovať verejnosť o kultúrnom dianí na Slovensku v oblasti divadla, hudby, fotografie, tanca, vizuálneho umenia. Vytvárame priestor pre nezávislú kritiku, dokumentujeme umeleckú činnosti prostredníctvom výroby audiovizuálnych záznamov. Poskytujeme priestor na názory diváckej verejnosti k aktuálnemu dianiu v kultúre.

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:45:37SAM – Slovak Art Magazine

Tento projekt vznikol v našich mysliach presýtených množstvom fotografií (skvelých i zlých), ktoré sa tak ľahko dajú nájsť na tisíckach stránok. Našim cieľom je vytvoriť vlastný výber v zmysle toho, čo považujeme za dobré výtvarné umenie.Preto vznikla táto stránka a tento časopis. Veľká vďaka patrí všetkým umelcom, ktorí sa rozhodli spolupracovať a dotvárajú magazín do krásy. Vychádzaštvrťročne.

 

Snímka obrazovky z 2014-07-31 03:46:12Bombing.eu

Portál BOMBING sa orientuje na milovníkov hudby a umenia, fotografiu nevynímajúc. Žije slovenskými kultúrnymi podujatiami, z ktorých prináša reportáže, doplnené o zaujímavosti a aktuality zo sveta umenia. Podporuje iniciatívy, ktoré vnášajú medzi ľudí kultúru, medzi ktoré patrí aj projekt Neviditeľní fotografi z dielne Robert Vano Gallery.