logo

V novom roku, nový dizajn, nový obsah, nová štruktúra webu Robert Vano Gallery!

Milí priatelia,

vitajte na nových webových stránkach Robert Vano Gallery. Naším cieľom je nadviazať na úspešný štart našej galérie a vytvoriť web pre začínajúcich aj profesionálnych fotografov, ako aj pre pasívnych milovníkov fotografie – prehľadný, jednoduchý a zároveň obsahovo nasýtený a atraktívny. Veľmi si vážime rastúci záujem odbornej aj laickej verejnosti o Robert Vano Gallery, posúva nás dopredu, motivuje robiť veci s ešte väčšou radosťou a nadšením. A aby ste nám zostali verní aj naďalej, pripravujeme pre vás aj v tomto roku množstvo zaujímavých aktivít a prekvapení.

Na našom novom webe stačí len jedno kliknutie, aby ste odhalili čaro našich workshopov, objavili fotografov, ktorých zastupujeme, alebo vstúpili medzi našich talentovaných Neviditeľných fotografov. Ak k tomu pridáte ešte jeden klik, ocitnete sa priamo v centre diania našich workshopov a aktivít, ktoré sme spolu doteraz zažili.

Stránka ešte dýcha novotou, možno vám pripomína váš nový byt, ktorý si žiada pravidelne nejaké novinky a osvieženie, aby sa vám príliš rýchlo nezunoval. Rovnaká je aj naša stránka, a preto na nej budeme pravidelne zverejňovať nové workshopy, akcie a iné aktivity, prinášať novinky zo zákulisia Robert Vano Gallery, predstavovať nových autorov historických fotografických techník, ako i autorov originálnych fotografických diel a snažiť sa byť vaším druhým domovom – fotografickým domovom, do ktorého sa vždy radi vrátite.

Tím Robert Vano Gallery

  • Share