logo

Doprajte si luxusný zážitok: Fotografovanie s Robertom Vanom v štýlovom hoteli

Medzinárodne uznávaný lektor a exkluzívne prostredie. To sú dva hlavné atribúty workshopov s fotografom Robertom Vanom, ktorým rastie renomé po celom Slovensku. O výnimočnej kvalite celodenných workshopov sa presvedčilo už viacero fotografov – ako profesionálov, tak aj tých, pre ktorých je fotografovanie len relaxom a záľubou. Po Bratislave prináša Robert Vano Gallery špičkové workshopy aj do Trenčína.

_DSC9211

Charizmatická osobnosť svetovej fotografie, ktorá si získava publikum predovšetkým svojím nezameniteľným zmyslom pre humor, príde do Trenčína po prvý raz. Hostiteľom Roberta Vana a jeho dvoch workshopov, ktoré sa uskutočnia 25. – 26. 5. 2013, bude štýlový Hotel Elizabeth**** stojaci priamo pod Trenčianskym hradom od roku 1902. Týždenník TREND ho nedávno vyhlásil za najlepší mestský hotel na Slovensku a zároveň bol ocenený ako jeden z najlepších hotelov u nás. Účastníci workshopu budú môcť na fotenie využiť jeho luxusne zrekonštruovaný interiér, ako aj krásne wellness Caracalla spa, kde budú môcť kreatívne využiť prítomnosť vodného sveta.

537704_347958991989850_1312367341_n

V trenčianskom hoteli Elizabeth sa uskutočnia dva exkluzívne workshopy s Robertom Vanom – DAYLIGHT AKT (25. 5. 2013) a DAYLIGHT PORTRÉT (26. 5. 2013). Obidva povedie s dôrazom na využitie denného osvetlenia, ktoré preslávilo jeho tvorbu rovnako ako snímky portrétov a aktov. Účastníci, ktorým budú k dispozícii dve skúsené modelky a jeden model, si tak budú môcť porovnať tieto fotografie so snímkami vytvorenými pomocou zábleskového osvetlenia. Samozrejmosťou je individuálny prístup lektora k všetkým účastníkom workshopu, ktorí budú z tohto dôvodu rozdelení do skupín. Pracovať budú s profesionálnou fotografickou a fotometrickou technikou od Darian – Váš foto obchod, ktorý bude asistovať účastníkom pri fotografovaní. Pod vedením Roberta Vana si dokáže každý vytvoriť vlastné profesionálne fotoportfólio.

banner 4 980x360

Workshopy prináša na Slovensko Robert Vano Gallery, ktorá je výhradným zástupcom medzinárodne uznávaného fotografa Roberta Vana a zároveň nesie jeho meno. Robert Vano žil niekoľko desaťročí v zahraničí, tvoril v New Yorku, Paríži, Miláne a Prahe. Jeho snímky zdobili titulky módnych magazínov ako Harper’s Bazaar, Vogue, Elle či Cosmopolitan. V súčasnosti sa prostredníctvom galérie vracia na rodné Slovensko, kde odovzdáva cenné skúsenosti a rady mladším generáciám.

  • Share