logo

Adolf Zika, Portréty krásnych žien

Fascinuje vás pestrosť tvárí a osobností? Nachádzate inšpiráciu v ľudskej rôznorodosti? Naučte sa umeniu fotenia portrétov od uznávaného českého fotografa Adolfa Ziku, ktorému pred objektívom stáli krásne ženy, hviezdy filmového plátna, či športoví majstri.

[su_button url=“https://robertvanogallery.com/workshopy/registracia-na-workshopy/“ target=“blank“ style=“bubbles“ background=“#A78E44″ size=“13″ radius=“round“ icon_color=“#A78E44″ text_shadow=“3px 3px 15px #000000″]Prihlásiť sa na workshop[/su_button]kontakt-ico

Adolf Zika je jedným z najuznávanejších súčasných českých fotografov, ktorý žne úspechy v komerčnej sfére, ako aj vo voľnej tvorbe. Ambiciózny kreatívec nikdy nezaháľa, púšťa sa do nových a nových projektov ako svetoznámy Week of Life a zbiera ceny čo by režisér dokumentárnych filmov. Vzhľadom na evidentnú vyťaženosť sa Robert Vano Gallery teší možnosti sprostredkovať znalosti Adolfa Ziku slovenským nadšencom krásnej fotografie.

Český umelec poradí ohľadom technickej stránky dokonalej fotografie, ale najmä kominikácie, ktorá je pri portrétnej fotografii mimoriadne dôležitá. Skúsenosti predvedie na troch krásnych modelkách. V minulosti sa mu pred objektívom objavili svetoznáme osobnosti ako Boris Becker, Johny Depp, Miloš Forman, Emerson Fittipaldi, či majster Jan Saudek, o ktorom taktiež natočil cenami ovenčený dokument.

Robert Vano Gallery vám počas workshopov prináša profesionálnu technickú podporu. Každý účastník má možnosť otestovať najmodernejšiu techniku – fix focus a zoom objektívy Nikon / Canon zapožičané od spoločnosti Megafoto.sk. K dipozícii sú aj fotoaparáty Fujfilm radu X, ktoré poskytuje spoločnosť Fujifilm. Počas workshopu je pripravená súťaž „Instax be happy“, v rámci ktorej si môže jeden z Vás domov odniesť fotoaparát Instax mini 50 s filmami od ARTofPHOTOGRAPHY.eu.

Na Slovensko zavíta Adolf po prvý raz, v rodných Čechách je však povestným výborným lektorom s nejednou skúsenosťou. Robert Vano Gallery garantuje neopakovateľný zážitok, množstvo nových znalostí a maximálne individuálny prístup ku každému účastníkovi samotného lektora.

[su_box title=“„PORTRÉTY KRÁSNYCH ŽEN““ style=“bubbles“ box_color=“#A78E44″ radius=“20″]Termín: 21.3. 2015 /sobota/
Čas: 9.hod – 17.hod
Lektor: Adolf Zika

V cene je zahrnutý obed v reštaurácii hotela a občerstvenie počas celého dňa.

Limitovaný počet účastníkov !

Miesto: Art Hotel Kaštieľ Tomášov(mapa)

Odporúčame: Fotografický prístroj – zrkadlovka, kompakt, pamäťové karty, čítačka, CD/DVD média, v prípade potreby bude zabezpečené zálohovanie vytvorených dát organizátorom workshopu. Výhodou vlastný notebook.[/su_box]

[su_button url=“https://robertvanogallery.com/workshopy/registracia-na-workshopy/“ target=“blank“ style=“bubbles“ background=“#A78E44″ size=“13″ radius=“round“ icon_color=“#A78E44″ text_shadow=“3px 3px 15px #000000″]Prihlásiť sa na workshop[/su_button]kontakt-ico

poukaz_obsah workshopy3

 

[su_animate duration="6"]Možnosť darovať svojmu blízkemu WORKSHOP formou darčekového poukazu![/su_animate]

Fotografická kariéra bývalého športovca Adolfa Ziku sa začala závratne a netradične, veľkým úspechom. V roku 1995, iba rok po zhotovení jeho prvej fotografie, zvíťazil v Czech Press Photo v kategórii šport. O päť rokov bol medzi šiestimi fotografmi sveta prezentovanými značkou Leica na svetovej výstave v Kolíne nad Rýnom. Postupne dosahoval čoraz významnejšie úspechy v komerčnej sfére aj v umeleckých kruhoch. Spolupracoval so značkami ako Hermes, Australian Bodycare, Speedo. Jeho fotografie sa predali v Louvre na Parisphoto, vydal niekoľko publikácií. S profesiou úspešného fotografa sa ale neuspokojil a vypracoval sa aj na uznávaného režiséra. V roku 2006 natočil dokument o Janovi Saudkovi - V pekle svých vášní, ráj v nedohledn, ocenený na filmovom festivale EuroFest v Montreale. Venoval sa rade projektov, za najúspešnejší považuje Week of Life, ktorým oslovil ľudí po celom svete.

 

 

PONUKA WORKSHOPOV
Filter by
Post Page
Sort by

Tereza z Davle „BLACK & WHITE NUDES“

Workshop na tému AKT s Terezou z Davle v Kaštieli Tomášov – 04. 04. 2015 Pre veľký záujem, sme pre Vás pripravili ďal

999

  • Share