logo

Adolf Zika, Akt ženské krásy

Ženský akt priťahuje umelcov, rovnako ako aj umelkyne, od nepamäti. Svoju tvorbu na ňom postavila rada maliarov a fotografov. Nejednému fotografovi sa môže nájdenie originálnej nevychodenej cestičky javiť ako nemožné. Patríte medzi nich? Neviete ako dodať svojim fotografiám na originalite? Čerstvý vietor do vášho vnímania fotografie aktu, ako aj fotografie ako takej, po prvý raz na Slovensko prinesie špičkový český fotograf, Adolf Zika.

[su_button url=“https://robertvanogallery.com/workshopy/registracia-na-workshopy/“ target=“blank“ style=“bubbles“ background=“#A78E44″ size=“13″ radius=“round“ icon_color=“#A78E44″ text_shadow=“3px 3px 15px #000000″]Prihlásiť sa na workshop[/su_button]kontakt-ico

Mnohostranne nadaný Adolf Zika spracoval počas svojho fotografického pôsobenia radu tém, venuje sa mnohým žánrom, no jeho dominantou sú klasické čiernobiele ženské akty, v ktorých harmonicky prepája ženské telo s prírodou.

Na Slovensko zavíta Adolf po prvý raz, v rodných Čechách však ako lektor vystupoval opakovane a je povestným výborným učiteľom. Má skúseností nielen s technickou stránkou dokonalej fotografie, ale najmä s najrôznejšími ľuďmi a s komunikáciou, ktorá je pri fotografii s emóciou nepostrádateľná. V rámci projektu Charizma sa mu pred objektív dostali svetoznáme osobnosti ako Boris Becker, Johny Depp, Miloš Forman, Emerson Fittipaldi, či majster Jan Saudek, o ktorom taktiež natočil cenami ovenčený dokument.

Workshop bude tradične prebiehať v štýlových priestoroch kaštieľa v Tomášove, neďaleko Bratislavy a v spolupráci s troma krásnymi modelkami. Vzhľadom na osobnosť charizmatického Adolfa Ziku však garantujeme neopakovateľný zážitok a maximálne individuálny prístup lektora ku každému účastníkovi.

Robert Vano Gallery vám počas workshopov prináša profesionálnu technickú podporu. Každý účastník má možnosť otestovať najmodernejšiu techniku – fix focus a zoom objektívy Nikon / Canon zapožičané od spoločnosti Megafoto.sk. K dipozícii sú aj fotoaparáty Fujfilm radu X, ktoré poskytuje spoločnosť Fujifilm. Počas workshopu je pripravená súťaž „Instax be happy“, v rámci ktorej si môže jeden z Vás domov odniesť fotoaparát Instax mini 50 s filmami od ARTofPHOTOGRAPHY.eu.

[su_box title=“„AKT ŽENSKÉ KRÁSY““ style=“bubbles“ box_color=“#A78E44″ radius=“20″]Termín: 22.3. 2015 /nedeľa/
Čas: 9.hod – 17.hod
Lektor: Adolf Zika

V cene je zahrnutý obed v reštaurácii hotela a občerstvenie počas celého dňa.

Limitovaný počet účastníkov !

Miesto: Art Hotel Kaštieľ Tomášov(mapa)

Odporúčame: Fotografický prístroj – zrkadlovka, kompakt, pamäťové karty, čítačka, CD/DVD média, v prípade potreby bude zabezpečené zálohovanie vytvorených dát organizátorom workshopu. Výhodou vlastný notebook.[/su_box]

[su_button url=“https://robertvanogallery.com/workshopy/registracia-na-workshopy/“ target=“blank“ style=“bubbles“ background=“#A78E44″ size=“13″ radius=“round“ icon_color=“#A78E44″ text_shadow=“3px 3px 15px #000000″]Prihlásiť sa na workshop[/su_button]kontakt-ico

 

poukaz_obsah workshopy3

[su_animate duration="6"]Možnosť darovať svojmu blízkemu WORKSHOP formou darčekového poukazu![/su_animate]

 

Fotografická kariéra bývalého športovca Adolfa Ziku sa začala závratne a netradične, veľkým úspechom. V roku 1995, iba rok po zhotovení jeho prvej fotografie, zvíťazil v Czech Press Photo v kategórii šport. O päť rokov bol medzi šiestimi fotografmi sveta prezentovanými značkou Leica na svetovej výstave v Kolíne nad Rýnom. Postupne dosahoval čoraz významnejšie úspechy v komerčnej sfére aj v umeleckých kruhoch. Spolupracoval so značkami ako Hermes, Australian Bodycare, Speedo. Jeho fotografie sa predali v Louvre na Parisphoto, vydal niekoľko publikácií. S profesiou úspešného fotografa sa ale neuspokojil a vypracoval sa aj na uznávaného režiséra. V roku 2006 natočil dokument o Janovi Saudkovi - V pekle svých vášní, ráj v nedohledn, ocenený na filmovom festivale EuroFest v Montreale. Venoval sa rade projektov, za najúspešnejší považuje Week of Life, ktorým oslovil ľudí po celom svete.

 

 

PONUKA WORKSHOPOV
Filter by
Post Page
Sort by

Tereza z Davle „BLACK & WHITE NUDES“

Workshop na tému AKT s Terezou z Davle v Kaštieli Tomášov – 04. 04. 2015 Pre veľký záujem, sme pre Vás pripravili ďal

999

  • Share